?

Log in

No account? Create an account

Спільнота львівських блоґерів

Previous Entry Share Next Entry
Анонс: Містичний Львів для блогерів
рука-смайл
forko wrote in lviv_lj
Відсвяткуйте Halloween по Львівськи! Четвер 31.10.2013р. У ніч, коли легенди оживають, варто прогулятися вечірнім містом.
Ми з вами поринемо у стародавні часи та відчуємо себе частиною історії Львова. “Час на мандри” спільно з Театром історичної мініатюри запрошують на театралізовану екскурсію “Містичний Львів”. Професійні актори у костюмах персонажів стародавнього Львова допоможуть вам здійснити подорож у часі та дізнатися чому Львів називається на честь сина Данила Галицького, чому комендант Порохової вежі залишився охороняти місто назавжди, хто такий господар Томша і чому його стратили у Львові, що шукає львівський кат, коли бродить нічними вулицями Львова? Ввечері при світлі ліхтарів та смолоскипів ми розгадаємо ці загадки.
 Умови участі:  традиційно для блогерів участь безкоштовна, вам потрібно лише поділитись враженнями  у своєму пості,  в репортажі про екскурсію обов"язкові посилання на сайт Час на мандри http://timetotravel.in.ua та Театр історичної мініатюри http://www.theater-street.org.ua/
Початок екскурсії о 20:00. Місце збору групи повідомлю додатково.
АПД: прийом заявок закрито.

  • 1
Може, я піду

принято) але тре знати точно щоб сказати потім кількість людей.

я та anonimna_ja будем)

Запиши про всяк випадок. Раптом встигну)

А ще прошусь, якщо не пізно.

шкода що не встигли(.Наступна буде "Лемківськими місцями Львова" в неділю.

  • 1