Орест (forko) wrote in lviv_lj,
Орест
forko
lviv_lj

Калейдоскоп хороших новин для львівських блогерів!

Як ви  уже знаєте, ми йдемо сьогодні на екскурсію Львів містичний і це тільки перша хороша новина!Зустрічаємося о 19:45 біля входу в порохову вежу. Нагадую участь для блогерів безкоштовна, але після екскурсії необхідно поділитись враженнями, позитивними чи негативними - вирішувати вам) Це важливо, оскільки друга хороша новина -   свіжа пропозиція відвідати екскурсію "Лемківські місця Львова" в неділю, 03.10.13р. на яку є 10 запрошень. Енді Воргол(?!), Богдан-Ігор Антонич, Никифор Дровняк – як думаєте, що спільного між цими людьми?  -  Всі вони походили з Лемківщини. Під час екскурсії довідаємося про діячів найзахіднішої етнічної частини України, чия діяльність була пов’язана зі Львовом, який їх внесок у розвиток багатокультурного Львова, хто очолював греко-католицьку церкву, чому пам’ятник Т. Шевченку має лемківське походження, ким був Никифор Дровняк (на фото), пам’ятник якому користується надзвичайною популярністю, та багато іншого. Хто хоче потрапити на цю екскурсію - відписуйте в коменти.) Початок екскурсії о 14:00. Місце збору повідомлю додатково.
Третя хороша новина: 16-17 листопада буде поїздка в Закарпаття на свято молодого вина "Закарпатське Божоле". До 10 листопада включно нас будуть  запрошувати на одноденні екскурсії Львовом. 1 блогер, який стане автором найкращих репортажів про екскурсії по Львову отримає можливість поїхати у фестивальний тур на умовах "все включено". Ще три - просто безкоштовно (будуть оплачувати тільки те, що не входить у вартість). Переможців визначимо 7 листопада. Участь в екскурсіях можлива лише за умови активного посилання на сайт Час на мандри у репортажі про екскурсію.
Четверта хороша новина: автори найкращих репортажів про екскурсії  отримають по 500 жетонів від львівського посольства ЖЖ.
П'ята хороша новина: з яскравими репортажами з екскурсій, у вас будуть усі шанси потрапити в ua, стати переможцем тижня або місяця, отримати заслужену популярність та виграти смартфон.

Tags: анонс, конкурс, мандри
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 32 comments