?

Log in

No account? Create an account

Спільнота львівських блоґерів

Previous Entry Share Flag Next Entry
Калейдоскоп хороших новин для львівських блогерів!
рука-смайл
forko wrote in lviv_lj
Як ви  уже знаєте, ми йдемо сьогодні на екскурсію Львів містичний і це тільки перша хороша новина!Зустрічаємося о 19:45 біля входу в порохову вежу. Нагадую участь для блогерів безкоштовна, але після екскурсії необхідно поділитись враженнями, позитивними чи негативними - вирішувати вам) Це важливо, оскільки друга хороша новина -   свіжа пропозиція відвідати екскурсію "Лемківські місця Львова" в неділю, 03.10.13р. на яку є 10 запрошень. Енді Воргол(?!), Богдан-Ігор Антонич, Никифор Дровняк – як думаєте, що спільного між цими людьми?  -  Всі вони походили з Лемківщини. Під час екскурсії довідаємося про діячів найзахіднішої етнічної частини України, чия діяльність була пов’язана зі Львовом, який їх внесок у розвиток багатокультурного Львова, хто очолював греко-католицьку церкву, чому пам’ятник Т. Шевченку має лемківське походження, ким був Никифор Дровняк (на фото), пам’ятник якому користується надзвичайною популярністю, та багато іншого. Хто хоче потрапити на цю екскурсію - відписуйте в коменти.) Початок екскурсії о 14:00. Місце збору повідомлю додатково.
Третя хороша новина: 16-17 листопада буде поїздка в Закарпаття на свято молодого вина "Закарпатське Божоле". До 10 листопада включно нас будуть  запрошувати на одноденні екскурсії Львовом. 1 блогер, який стане автором найкращих репортажів про екскурсії по Львову отримає можливість поїхати у фестивальний тур на умовах "все включено". Ще три - просто безкоштовно (будуть оплачувати тільки те, що не входить у вартість). Переможців визначимо 7 листопада. Участь в екскурсіях можлива лише за умови активного посилання на сайт Час на мандри у репортажі про екскурсію.
Четверта хороша новина: автори найкращих репортажів про екскурсії  отримають по 500 жетонів від львівського посольства ЖЖ.
П'ята хороша новина: з яскравими репортажами з екскурсій, у вас будуть усі шанси потрапити в ua, стати переможцем тижня або місяця, отримати заслужену популярність та виграти смартфон.


  • 1
Чудово :)
На поїздку в Закарпаття не претендую, а от на інші - з задоволенням :)

то я автоматично записана і на неділю?

Перші три новини чудові!!!
Дві останні, в спам. :)

)))) Рома, в змаганнях і отриманні заслужених нагород немає нічого поганого.)

Тоді 5-ту в спам. :):):)

Можна попретендувати на поїздку до Закарпаття?))

звісно!)велкам!

так що? будеш в неділю?

Я б пішов, якби запросили)

ухти скільки щастя в одному пості!
Я б залюбки приєдналася б до екскурсії 03.10.13р., але йду на іншу! ех...

а холєра... я все пропустила.
підпишусь на оновлення спільноти мабуть. бо аж шкода:(

варто підписатись)) попереду ще багато цікавого))

  • 1